Susan Wheeler

Oct. 20th, 2017 01:34 pm
levkonoe: (тыква)
[personal profile] levkonoe

Трасса Е-96

Oct. 19th, 2017 06:19 pm
[syndicated profile] chudinologia_feed

Posted by bokr99

Чучудил Чучудилович не смог проползти мимо забавности с надписями «Аллах» и «Али» на погребальных одеждах викингов X века, и выдал очередную чушь. И какую!А на рис. 5 можно прочитать: Е 96, то есть, ИМЕЕТСЯ 96. Скорее всего, солдат, поскольку эта цифра вышита крестиком на одежде. Но никаких арабских слов тут не видно. Зато стало понятно, как выглядел верх рубашки воина виман.

Да-да! Чучудил просто вырезал части узоров и "прочитал" их!

У майора Бокра есть иная версия. На узорах отчётливо видны кириллические буквы Ш и Б, соединенные нижней чертой. Для чего они использовались? Для проверки зрения ВОИНОВ ВИМАН ЯРА РЮРИКА, естественно!
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] lenta_ua
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (2/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (2/2)

Пєрєіґрал™

 Чеські євродепутати закликали рашиста Земана вибачитись перед Україною. Вони вважають, що Мілош Земан не може свою помилкову заяву пояснювати "особистими поглядами".
 Французький парламент остаточно ухвалив проект антитерористичного закону, що покликаний посилити норми у сфері національної безпеки. Закон фактично закріплює розширені під час дії надзвичайного стану повноваження поліції.
 Повзуча ісламізація. У єврейському районі Лондона історичну будівлю купив мусульманський «просвітницький» центр
 Московське терористичне угруповання «КНДР» пригрозило США "несподіваним ударом". Терористи стверджують, що США доставили «головні цілі» прямо під ніс.

Санкції

 Сенат Канади ухвалив аналог "закону Магнітського", спрямований проти порушників прав людини на моцкві. Акт передбачає жорсткі санкції проти чинуш і політиканів на моцкві, які причетні до порушень прав людини на моцкві і за її межами.
Авторкою законопроекту є Рейнелл Андрійчук (sic) із Консервативної партії Канади, а також велику роль у підготовці закону виконала відома нам Христина Фріланд і депутат-ліберал Борис Вжесньєвський.
 У грудні лідери ЄС розглянуть нові антифашистські Санкції - дипломат. Нинішній саміт буде присвячений міграції, обороні та Brexit.

Read more... )
levkonoe: (украина)
[personal profile] levkonoe

Карта АТО от 18.10.2017   в зоне АТО напряжение нарастает - за минувшие сутки боевики 53 раза нарушили перемирие. трое раненых

Разработано для массового и неизбирательного уничтожения мирного населения. Разработано в России. Специально для Украины...

17 октября - это была спланированная, грандиозная, "психическая" атака на украинское государство. Мобилизованы были все имеющиеся силы, даже без особого разбору. Вкинуты серьезные деньги, продуманная идеология, приемлемая для масс, проведена информкампания, системно проводилась дискредитация власти всеми возможными способами, подключена активизация на фронте. И все это натолкнулось на неизвестную ранее в Украине политическую силу. Которой раньше не было. На граждан.

 Рада дала согласие на рассмотрение Конституционным судом на соответствие  законопроекта про снятие депутатской неприкосновенности

в сети показали схему оплаты митингов в Киеве. В подворотнях центральных улиц Киева в обед собираются пенсионеры группами. Отдают зеленые бумажки, которые называются "жетоны", взамен им выдают деньги. Выдающие бегают в кафе "Бочка". В кафе сидят "раздающие". На майдан по поводу прав животных вышло больше людей

Суд ЕС признал законным замораживание активов Януковичей

Юзер  представлялся англичанином по имени Дэвид Джонс и писал на хорошем английском на британские темы, рьяно агитируя за Брекзит и распространяя анти-иммигрантскую и анти-мусульманскую пропаганду. О том, что это - кремлевский тролль, стало понятно по нескольким признакам.

 Минные пашни Контрабандисты подрываются на растяжках даже чаще, чем военные или селяне и мирные граждане, привыкшие сажать огороды и ходить за грибами. 
О мощном взрыве сообщили в соцсетях жители Донецка и Макеевки, по информации жителей этих оккупированных городов, «бахнуло» около 15:15.

Террористы заменили Пушилина на сторонницу единой Украины 

 «Укртелеком» вернули в собственность государства

старик Ливанов  решил окончательно испортить себе некролог (еще на тему)

 

bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] lenta_ua
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (1/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (1/2)

Московський кібертероризм і пропагондонство

 BuzzFeed: Московсько-фашистські тролі маніпулювали американцями, щоб посіяти розбрат в суспільстві. Скандально відома московська "фабрика тролів" наймала активістів США для організації протестів та проведення навчань самооборони.

Covfefe

 Гавайський суд заблокував новий антиміграційний указ Трампа. Суд вирішив, що указ Трампа дискримінує громадян низки інших країн. Трампаньєтки знову намагатимуться обійти судову заборону.
 Емпатія 80 LVL. Сержант Ла Девід Джонсон загинув 4 жовтня у Нігері від рук ісламістських бойовиків, потрапивши в засідку. Загалом тоді загинули четверо американських військових.
Реакція московського агента: «Він знав, на що підписується, але, напевно, це все одно боляче»
Трамп уже не перший раз вплутується в потворну сварку з американськими ветеранами. Будучи кандидатом в президенти, він насміхався над сенатором Джоном Маккейном через те, що той був збитий у В'єтнамі і потрапив у полон. Маккейна вшановували як героя, що зміг винести тортури в'єтконговців і став прикладом лідерства для інших американських військовополонених.

Read more... )
levkonoe: (тыква)
[personal profile] levkonoe

Новини одним рядком

Oct. 18th, 2017 05:23 pm
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] lenta_ua
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком

Московський кібертероризм і пропагондонство

 Москвопропаганда наносіт атвєтний удар ©. CNN, «Голос Америки» та «Радіо Свобода» потрапили до списку «нєжєлатєльных ЗМІ» на агонізуючій моцкві

Тема дня — Референдум про незалежність Каталонії

 Іспанія готується до введення прямого управління Каталонією та призупинення її автономії. Згідно з позицією кабінету міністрів щодо Каталонії, вона може перейти під пряме керування з Мадрида в разі, якщо місцевий уряд не прояснить до 19 жовтня позицію щодо "декларації незалежності".
 Понеслося. Суд в Іспанії заарештував двох лідерів каталонських сепаратистів. Суд визнав керівників двох головних каталонських громадських організацій відповідальними за події в Барселоні 20 і 21 вересня.
 Майже 700 компаній пішли з Каталонії після референдуму про незалежність. Лише за минулий тиждень 92 компанії пішли з Каталонії до інших регіонів Іспанії.
 Суд визнав неконституційним референдум в Каталонії про відокремлення від Іспанії
 Конституційний суд Іспанії остаточно визнав нелегітимним каталонський закон про референдум

Read more... )
levkonoe: (украина)
[personal profile] levkonoe
 16 октября незаконные вооруженные формирования 36 раз обстреливали украинские позиции, погибли двое украинских воинов.

 Грузия передала Нидерландам ракету "БУКа" для расследования по делу MH17  . Министерство обороны Нидерландов хочет получить представление о том, какой урон способна нанести ракета.

Украину избрали в Совет ООН по правам человека

Для чего маленькой  партии Саакашвили оружие во время мирной акции 17 октября?

Они собирали митингующих целый месяц. Скупили рекламу в Facebook и на билбордах.
Профессия — массовик-провокатор .   в Украине сформировалась некая гильдия профессиональных провокаторов, которых вообще не интересует смысл мероприятия, но интересно место расположения кассы и прайс за услуги.  Разгонять этот сброд  не надо. Пускай он самостоятельно дойдет до точки, когда уже не платят и пора уходить.

волонтер рассказал о странном контингенте на митингах в Киеве

Як в Україні ничегониделаеца: № 133 (огляд)
Як в Україні ничегониделаеца: № 134 (огляд)

Украина в 2017 г. переместилась с доли 4% мирового экспорта в 2006-2007 гг. до второго после США мирового экспортера зерна

Русофобія - це не про ксенофобію або шовінізм. Це про гігієну нації.  Отже, наш інфекційний сусід намагається ототожнити у (під)свідомості українців, що законна влада то є коріння всіх негараздів побутового життя.

В морском торговом порту «Южный» грузовое судно Conquistador (флаг Мальты) врезалось в причал, написали российские СМИ : захлебываясь от восторга пишут:
Корабль с американским углем для Украины разрушил порт под Одессой
И наплевать, что уголь привез балкер Victoria, причем 12 октября, а наехало на причал грузовое судно Conquistador. Что корабли бывают только военные. И что танкера вообще перевозят только жидкие грузы.
Да и авария на 7-м причале незначительна, — всего десяток метров вспучившегося от навала асфальта.

В ДНР похищен российский журналист Роман Манекин , который отлично контактировал с Захарченко и поддерживал любые его начинания,. Вместе с ним пропали сенсационные документы, содержащие важные сведения, касающиеся, в том числе, убийства Моторолы. все сенсационные документы, о которых он говорил последнее время, исчезли вместе с ним.

Оккупанты продолжают уничтожать лес на склонах Медведь-горы

Севастопольский винзавод отдадут Путину- это «будет способствовать упорядочиванию отношений в сфере приватизации государственного имущества города Севастополя»

Галерея Айвазовского, которую великий маринист завещал Феодосии, переходит в собственность Республики Крым. Чиновники говорят, что обновлять музей городу не на что, по Феодосии начали распространяться слухи о том, что таким образом чиновники хотят скрыть подмены ряда картин Айвазовского копиями.

Ахеджакова получает анонимки с угрозами

Диплом всем

Oct. 18th, 2017 07:44 am
[syndicated profile] science_freaks_feed

Posted by zlata_gl

Не знаю, это по теме сообщества или оффтопик.
Прилетело с баннера на сайте новостей, который я читаю
http://www.diplomvsem.ru/
Изготовляют на заказ дипломные работы, рефераты и даже кандидатские диссертации.

А вот - еще один.
http://profistudent.ru/
У этих - даже цены есть.
Диплом - 8 тыс руб, диссертация - 13 тыс.
200 долларов что ли ?
Хочу диссертацию !

Не знаю, может это фейк или приманка для заказчиков от диссернета.
Если нет - не понимаю, почему этим не итересуются менты и министерство образования.
bytebuster: (Unnamed04)
[personal profile] bytebuster posting in [community profile] lenta_ua
Перепост допису [personal profile] bytebuster @ [community profile] ua_patriotic_war: Новини одним рядком (2/2)
Перепост допису [personal profile] bytebuster: Новини одним рядком (2/2)

Пєрєіґрал™

 «Абсолютно безпрецедентний випадок». Член московської банди «госдура» протяжно виє: Україна не запросила моцкву на засідання Генасамблею Парламентської асамблеї організації Чорноморського экономического співробітництва (ПАЧЕС)
 Польща видворила зі своєї території московського “прохвєсора-історіка” Дмітрія Карнаухова, який діяв проти інтересів Польщі і розпалював польсько-український конфлікт My two cents // У цього рашиста погони крізь ватнік просвічують.
 Ватка про шо-тотакоє почина помаленьку здогадуватися. Фашистське міністерство війни повідомляє: «США рассчитывают на безнаказанность ядерного удара по России» (ахтунґ, фаш.ресурс)
 Україна подала до СОТ новий позов проти здичавілої моцкви. Позов стосується обмеження Росією імпорту з України соків, пива, кондитерських виробів та шпалер.
 Німецький пуйлоферштейєр Швайн-Майєр приїде на моцкву на запрошення свого начальства, Терориста №1
 Пуйлоферштейєри наступають на Європу. Європа мовчить. Після Нідерландів, Франції та Німеччини в Австрії у неділю, 15 жовтня, відбулись останні цього року парламентські вибори в Європейському Союзі, на яких в центрі уваги - праві популісти з "проросійським" іміджем. Прогнози, опубліковані одразу після закриття виборчих дільниць у день голосування ввечері у неділю, 15 жовтня, засвідчили, що опозиційна Австрійська партія свободи (АПС), яка нещодавно стала офіційним партнером терористичного угруповання "Єдіная Расія", здобуває солідний результат.
 Але є і хороші новини. Себастіан Курц: австрійський вундеркінд стане наймолодшим главою уряду в Європі. 31-річний Себастіан Курц зі своєю консервативною партією АНП переміг на парламентських виборах в Австрії. Він позиціонував себе як протилежність Меркель та намагався завоювати виборців простими гаслами.
 Пріютілі, на свою голову. Московський апазіцанєр Павленский, який раніше прибивав свої яйця до тротуару на моцкві, а потім утік з тієї моцкви, підпалив будівлю Банку Франції. Цього разу рашист бореться проти злих буржуйських банкірів, які зайняли місце монархів в сучасному світі.
Причому, щоб кожному було ясно, звідки ноги ростуть, рашист ще й закликає до Великої французької революції. My two cents // У нас тожє один такий емігрант-революціонер є. Щоправда, він ще яйця не прибивав. :-)
 Суд у Берліні засудив 88-річну німецьку пенсіонерку-неонацистку до півроку ув'язнення за заперечення Голокосту. Вона вже багато років знайома німецькому правосуддю.

Read more... )

Profile

owlka: вверх (Default)
owlka

June 2014

S M T W T F S
1234567
891011121314
151617181920 21
22232425262728
2930     

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Oct. 20th, 2017 12:21 pm
Powered by Dreamwidth Studios